Filtreleri Göster

Filtrele:

4 Ürün Bulundu
LC07C5ZS7471-45
7471 Overcoat
₺13.500,00
LC09E2266234-01
₺10.500,00
LC09E2266234-20
₺10.500,00
LC09E2266234-60
₺10.500,00
Toplam / 4

Palto

Modern ve şehirli erkeğin naif stiline vurgu yapan Giovane Gentile gömlek, pantolon, triko ve mont modellerinin yanı sıra elegan bir şıklığa sahip olan palto seçenekleriyle de göz dolduruyor. Günlük yaşamın dinamik enerjisinden gücünü alan tasarımlara, zarafetin ve karizmanın stil kodlarını ekleyen dokunuşlar damgasını vuruyor. Erkek silüetine göz alıcı detaylar ilave eden tasarımlarda rahatlık, şıklık ve fonksiyonellik ön plana çıkıyor. Soğuk havaların ürpertici etkisinden maksimum zarafetle korunmak isteyen erkekler için tasarlanmış Giovane Gentile markalı paltolar, tekno yün kumaşlarla işlevsel özellikler sunuyor.

Profesyonel Dokunuşlarla Yaratılan Şıklığı Keşfedin
Giovane Gentile markalı palto modelleri, yün ve kaşmirin lüks dokusuyla hayat buluyor. Yumuşacık kumaşın vücudu kusursuzca sarmalayan dokusu, cep ve kapanış detaylarındaki usta işçilikle mükemmel bir tasarıma dönüşüyor. Camel, siyah, antrasit, gri ve lacivert gibi profesyonel iş stilinin ana renkleriyle harmanlanan koleksiyonda, renk skalası oldukça geniş tutuluyor. Takım elbiseler, boğazlı kazak ve farklı triko modelleriyle takımlayabileceğiniz palto seçenekleri, her türlü beden ölçüsüne uyum sağlayacak biçimde farklı ebatlarla tasarlanıyor. Ürünlerin rahat ve slim-fit olarak farklı vücut tiplerine uygun olarak hazırlanmış seçenekleri, her zevkten kullanıcının beğenisini karşılayan nitelikler taşıyor. İşlevsel ve çok yönlü kullanıma sahip cepler, kapaklı formlarıyla ürünlere dinamik ve sportif genç bir görünüm de kazandırıyor. Paltoların kumaş seçimlerinde su itici özelliğe sahip tasarımlara yer verilmesi, yağışlı havalarda suyun içeriye işlemesini önleyerek daha işlevsel bir kullanıma imkan sağlıyor.

İnce ve Zarif Detaylarla Tasarlanmış Paltolar
Soğuk havalarda şıklığınızdan ödün vermeden kendinizi koruma altına alabilmenizi sağlayan palto modelleri, çıkarılabilir nitelikli geniş kürk yakalı seçenekleriyle dikkat çekiyor. Mono yaka çıkarılabilir shearling detaylı paltolar, fonksiyonel tasarım özellikleriyle her türlü giyim zevkine sahip erkeğin dış giyim beklentilerini karşılamayı başarıyor. Kürk yakalar, palto modellerine havalı ve lüks bir görünüm kazandırmanın yanı sıra boynunuzu daha sıcak tutmanızı sağlayan işlevsel özelliğiyle de fark yaratıyor. Ürünlerin düz renk kumaşlarla tasarlanmış modellerine ilaveten, trend duruşunu hiçbir sezon kaybetmeyen ekoselerle üretilmiş seçenekleri de şıklık dozu yüksek alternatifler sunuyor. Giovane Gentile koleksiyonlarında yer alan aksesuar seçenekleri ile tamamlayabileceğiniz ürün modelleri, tepeden tırnağa profesyonel bir duruşun adeta imzası niteliği taşıyor. Deri eldivenler, atkı ve bere modelleri kış mevsiminde kendinizi yeterince özgür ve konforlu hissetmenize katkı sağlayacak zarif detaylar içeriyor.

İlham Veren Bir Stil: Giovane Gentile
Uzun ve kısa formlarda tasarlanan Giovane Gentile markalı palto modelleri, casual smart giyim stilinden tamamen klasik çizgilere sahip giyim tarzına kadar birçok farklı tercihin tamamlayıcısı ürünler olarak kış gardıroplarındaki yerini alıyor. Ustaca detaylandırılmış küçük nüanslar sayesinde, yalın şıklıktaki zarafeti yakalayan modeller, koleksiyonda yer alan palto modellerine ayrıcalık kazandırıyor. Kendini her daim genç hisseden şehirli genç profesyonellerin tercihi olan palto seçenekleri, business giyim tarzının en çarpıcı modelleriyle ayrıcalıklı koleksiyonlarda sunuluyor. Sportif stili de en az business giyim tarzı ürünleri kadar kusursuzca tamamlayan ürün seçenekleri, iş yaşamının dinamik atmosferinden günün sonunda sosyal yaşama geçişte de rahat ve elegan bir şıklık vadediyor. Sportif stilinizi rahat ve özgür bir biçimde gözler önüne seren paltolar klasik ürünlerde olduğu gibi, denim pantolon ve triko takımlamalarını da göz alıcı detaylarla adeta sanatsal bir silüete dönüştürüyor. Modaya dair tüm ezberleri bozduran bir kusursuzluğa sahip olan ürün koleksiyonu, kendinizi tepeden tırnağa şık ve karizmatik hissetmek için ihtiyacınız olan çarpıcı stilin anahtarını size sunuyor. 
 

Pardösü

Geçiş mevsimlerinin kurtarıcı tasarımlarından olan pardösüler, Giovane Gentile imzası ile ayrıcalıklı bir stile dönüşüyor. Sanatın zarif dokunuşlarından ilham alan modelleriyle göz dolduran pardösü seçkisi, kaliteli özellikleri ve şık silüetleriyle erkek karizmasına çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Şehirli modern erkeğin giyim stiline uygun estetik detaylarla tasarlanan ürünler, serin ve rüzgarlı havalardan korunmak için hafif nitelikli bir alternatif sunuyor. Pardösü modellerinin sportif ve klasik giyim stilini destekleyen renkleri, ürünleri farklı giyim seçenekleri ile takımlamanızı kolaylaştırıyor.

Sportif, Dinamik ve Şık
Giovane Gentile pardösü koleksiyonunda yer alan modeller, nefes alabilen yapısıyla terletmeden konforlu bir koruma sağlıyor. Özellikle yağışlı havalarda suyu kolayca pardösü üzerinden uzaklaştıran su itici özellik, ıslaklığın içeri sızmasını engelliyor. Soğuk ve yağışlı havalarda ıslaklığı dışarıda tutan tasarım detayları, daima kuru ve rahat hissetmenize imkan tanıyor. Ürünlerin rüzgara dirençli yapısı sayesinde, serin hava pardösünün dokusundan içeri giremiyor. Düğmeli ve kuşaklı tasarımı sayesinde, dinamik bir görünüm kazanan pardösü modelleri, bu sayede rüzgardan ve soğuk havadan korunmayı da maksimum seviyeye çıkarıyor. Ürünlerin kol manşetlerinde düşünülen kemer detayı, pardösü tasarımına hareket kazandırmanın yanı sıra fonksiyonel olarak da rüzgarın içeri girişini engellemeyi başarıyor. Giovane Gentile tasarımı ürünlerde kullanılan marka logosu, ürüne ayrıcalıklı bir kimlik kazandırıyor. Farkını ve çizgisini her ortamda ortaya koymak isteyen erkeklerin tercihi pardösü modelleri, toprak renkleri başta olmak üzere gri, siyah ve lacivert gibi renk seçenekleriyle tasarlanıyor. Ürünlerin 46 bedenden 62 bedene uzanan geniş beden ölçüsü skalası, her tür vücut tipine sahip kullanıcının kolaylıkla istediği ürüne sahip olmasını sağlıyor.

Güçlü Çizgilerle Tasarlanan Pardösü Modelleri
İngiliz yaka tasarımıyla güçlendirilmiş pardösü silüetleri, Giovane Gentile markasının imzasını taşıyor. Ürünlerin %100 yün materyal ile tasarlanmış kumaşlarla üretilen modelleri olduğu gibi, polyester ve su geçirmez özellikli farklı çeşitleri de koleksiyondaki yerini alıyor. Sportif giyim ürünleri olan denim pantolonlar, kanvas pantolon çeşitleri gibi modellerle rahatlıkla takımlayabileceğiniz ürünler, dilerseniz klasik stile sahip pantolon çeşitleri ile de şık birliktelikler oluşturuyor. Ürünleri trikolar, denim ya da kaşe pantolon birleşimi takımlamalarla kullanabileceğiniz gibi, klasik takım elbise modelleriyle de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kusursuz profesyonel duruş için ihtiyacınız olan karizmatik silüeti, Giovane Gentile markalı pardösülerle kolayca elde edebilirsiniz. Düğme kapatmalı dış cepler, tasarımlara çarpıcı bir detay olarak ilave olurken aynı zamanda soğuk havada üşüyen elleriniz için de mükemmel bir koruma sağlıyor. Giovane Gentile pardösüleri, aksesuar seçkisinde yer alan atkı, eldiven gibi ayrıcalıklı ürünlerle takımlayarak fonksiyonel bir şıklık detayı elde edebilirsiniz. Ulaşılabilir lüksü en iddialı tasarımlarla stilinize taşıyan koleksiyonda, geçiş sezonlarındaki pardösü takımlamalarınızı zenginleştirecek farklı ayakkabı seçenekleri de bulabilirsiniz.

Zengin Seçenekler Sunan Pardösü Koleksiyonu
Giovane Gentile pardösü modelleri, farklı kullanım alışkanlıklarına karşılık veren tasarımlarıyla çoktan seçmeli alternatifler sunuyor. Ürünlerin kısa ve daha uzun formlarda tasarlanmış modelleri, boyunuzun uzunluğu, kullanım rahatlığı gibi kriterleri karşılamak adına büyük avantaj sağlıyor. Vücut yapınıza göre tercih edebileceğiniz farklı kesimlere sahip pardösü modelleri, regular-fit ve slim-fit kalıplarla üretiliyor. Casual ve business giyim tarzını tercih eden modern erkekler, farklı kalıplarla tasarlanmış pardösü modelleriyle stilini güçlendiriyor. Gardıropların anahtar parçalarından olan pardösüler, sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Boğazlı kazaklar, yün trikolar bu takımlamaların en iddialı üst giyim grubu ürünlerini oluşturuyor. Hafta içi ve hafta sonu takımlamalarında rahatlıkla yer verebileceğiniz pardösüler, esnek ve rahat özellikleriyle konforlu bir kullanım deneyimi sağlıyor. Ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ile sahip olabileceğiniz pardösü modellerini, Giovane Gentile koleksiyonundan kolayca seçebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.